LPN S.R.O.

Pomáhame

V tejto sekcii zverejňujeme projekty, na ktorých spolupracujeme, ktoré organizujeme alebo sa ich zúčastňujeme a to s jediným cieľom pomoci tam, kde je to práve potrebné. Pomáhame bez rozdielu všetkým, ktorí si nemôžu pomôcť sami.

Budeme radi, keď sa k nám pridáte a môžeme spolu pomôcť ľuďom v núdzi.

      „Ľudia v núdzi nepotrebujú až tak moc peniaze. Oni potrebujú naše oči, ruky, nohy, srdce...“

Matka Tereza

 

Ako to všetko vlastně u nás v LPN s.r.o. začalo? Jednoducho!

Rozhodnutie stať sa Dobrým anjelom bola naozaj správna cesta. Vždy sme chceli pomáhať konkrétne a našu pomoc predovšetkým vidieť. Sme radi, že môžeme participovať, pravidelne prispievať a pomáhať rodinám s deťmi, ktoré sa vplyvom ťažkého ochorenia dostali do finančnej tiesne.

Ďakujeme, že celý náš tím LPN s.r.o. je Dobrý anjel!

 


PODPORUJEME:

   

 

 


VYHLAŠUJEME VRŠKIÁDU

Naše firma se zapojila do VÍČKOMÁNIE!! Sbíráme vršky, víčka od PET lahví, lahviček, kávy, aviváží-jednoduše-všechna víčka na kterých je uveden recyklační trojúhelník  s vyznačením materiálu ( HDPE/ LDPE/ PE/ PP/ PS apod.) Seznam-co se sbírá!!

Přidejte se k nám a přispějte alespoň tímto malým dobrým skutkem pro ty, kteří to opravdu potřebují! Sbírejte s námi! Sběrné místo Napajedla, Dvořákova 1526 nebo můžete zasílat i poštou, poštovné Vám uhradíme!! Uděláte tím velkou radost nemocným dětem/tedy spíše jejim rodičům, kteří jim za poskytnuté peníze mohou zaplatit třeba rehabilitační pobyt nebo potřebnou rehabilitační pomůcku!!


"Mnoho lidí na světě zoufale touží po kousku chleba;

ale mnohem více je těch, kdo zoufale touží po malém kousku lásky." Matka Tereza